Çizgi Roman Nereden Alınır?


Çizgi Roman Nereden Alınır?

Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar

69189

Çizgi roman kültürü ülkemizde gittikçe yükselen bir değer. Süper kahraman filmleri sayesinde insanlarımızın çizgi roman merakı her geçen gün artıyor. Ve bu bazı sorunları doğuruyor. Bu yazımızda sizlere internet üzerinden çizgi roman alabileceğiniz bazı siteleri tanıtacağız.

13.Gezegen

İlk sıramızda 13.Gezegen var. Sitede inanılmaz bir stok bulunmakta. Aradığınız eski sayıları burada bulabilirsiniz. Ha bulamadınız, özel sipariş seçeneğiyle getirtebilirsiniz. Fiyatlar dolar kuru üzerinden belirleniyor. Türkçe çizgi roman yok bu arada. İngilizce cilt ve fasikül bulabiliyorsunuz sadece. Ayrıca sitede heykel, kıyafet, manga, poster gibi şeyler de var.

Abonelik sistemi sayesinde sayıları indirimli bir şekilde alabiliyorsunuz. Site gayet güvenilir. Bir çok kez alışveriş yaptım. Güvenlik konusunda sıkıntınız olmasın. Her hangi bir sorun çıkarsa çalışan arkadaşla görüşebiliyorsunuz. Kendisi çok ilgili ve sabırlı. ????

Sitenin bence iki dezavantajı var. Birincisi sitenin tasarımı sıkıntı. Hem kullanımı zor hem de kategori sistemi çok kötü. Lakin bu büyük sıkıntı yaratmıyor. İkinci olarak çizgi romanlar siteye geç geliyor.

13.Gezegen’e gitmek için tıklayın

Zahiri Comics

Geldik ikinci sitemize. Kendilerinin hem sitesi hem dükkanı var. (Eskişehir’de.) Dükkanın sahipleri Emre ve Emrah Çıldır kardeşler. Kendilerinin ayrıca bir facebook grubu var. Eskiden orada bir çok eski tarihli çizgi romanlar satılırdı. Lakin son zamanlar ben pek göremiyorum. ????

Sitenin tasarımı çok hoş. Aradığınızı kolayca bulabiliyorsunuz. Ayrıca burada da abonelik sistemi var. Lakin burada önden sayıların fiyatını ödemek zorundasınız. Her hangi bir indirim yok ayrıca.

Sitede ayrıca kutu satışları da oluyor. Siteden sipariş ettiğinizde, evinize bir kutu geliyor. Gizemli kutu. İçinde ne olduğunu bilmiyorsunuz. Genellikle verilen fiyatı karşılayan ürünler çıkıyor. Lakin değerli ürünlerde çıkmıyor değil. ????

Zahirin sitesine gitmek için tıklayın

Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanı

Üçüncü sıramızda Paralel Evren var. Zahiri gibi kendilerinin de hem siteleri hem de dükkanları var. Dükkanları Kadıköy’de.

Sitenin tasarımı hoş. Aradığınızı kolay bir şekilde bulabiliyorsunuz. Abonelik sistemi de var. Ayrıca burada bir çok imzalı sayı bulabiliyorsunuz. Gerçi fiyatları biraz tuzlu, normal olarak. ????

Ben kendileriyle sadece bir kaç kez alışveriş yaptım. Gelen kargonun koruması çok güzel. 0’a yakın hasarla geliyor. İlgili çalışanlara sahip. Bir keresinde kendilerinden bir veya iki sayı ve 8 tane Comicare almıştım. Kargom geldiğinde içinde sadece 2 tane vardı. 6 tanesi eksikti. Facebook sayfalarından kendilerine ulaştım. Güzel bir şekilde benimle ilgilendiler ve bana 10 Comicare yolladılar. Demek istediğim her hangi bir sıkıntı çıkarsa kolay bir şekilde çözebiliyorsunuz.

Paralel Evren’in sitesine gitmek için tıklayın

Arkabahçe Çizgi Roman Dükkanı

Geldik son dükkanımıza. Arkabahçe’nin de hem siteleri hem de dükkanları var. (Beşiktaş’da.) Kendilerinden hiç alışveriş yapmadım lakin yapan arkadaşları tanıdığımdan ve bilgi aldığımdan bir kaç bilgi verebilirim sanırım.

Site hoş ve güzel. Güzel bir kategori sistemi var. Aradığınızı kolayca bulabiliyorsunuz. Hem İngilizce cilt, fasikül hemde Türkçe cilt bulabiliyorsunuz. Zahiri gibi abonelik sistemi var. Yani önceden sayıların fiyatını ödemek zorundasınız.

Sitede indirimli sayıları, ciltleri bulabilirsiniz.

Arkabahçe Çizgi Roman Dükkanı’nın sitesine gitmek için tıklayın

Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar
Etiketler:


Bir Yorum Yaz
Bu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Şartlar ve Koşullar