Horizon Zero Dawn Üçlemesi


Horizon Zero Dawn Üçlemesi

Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar

Horizon Zero Dawn Üçlemesi

 Horizon Zero Dawn Üçlemesi

VGC’ye göre, Guerilla Games sadece bir Horizon Zero Dawn devam filmini değil, aynı zamanda tam bir oyun üçlemesi planlıyor . Bu durum sevenleri tarafından süper bir haber…

İlk oyun 10 milyon kopya sattıktan sonra, bu durum pek de  şaşırtıcı değil, çünkü görünüşe göre buna ancak PS4’teki ilk oyunun ilk çıkışından sonra karar verildi. Ticari başarısına ek olarak, OpenCritic’te % 89 puan aldı ve eleştirmenlerin% 96’sı başlığı önerdi. Bu yeterli değilmiş gibi, Orijinal Mülkiyet için BAFTA Games Award dahil olmak üzere bir dizi ödül kazandı.

Horizon Zero PS 4

Horizon Zero PS 4

Görünüşe göre Horizon Zero Dawn 2 , ilk oyuna kıyasla oyun dünyasını keşfetme konusunda çok daha fazla özgürlüğe sahip “devasa” olacak.

Bir noktada, Gerilla Games, Zero Dawn 2’ye taşınan ilerlemeyle birlikte bağımsız bir  deneyim ve oyun ön izlemesi yayınlamak istedi , ancak yine de bunun devam edip etmeyeceği belirsiz. Göreceğiz.

Horizon Zero

Horizon Zero

Sonunda yeni denetleyiciyi çalışırken görmek harika olacak, çünkü görünüşe göre gerçekten bir yay kullanıyormuşsunuz hissi verecek çok daha fazla geri bildirim olacak. Demek istediğim, muhtemelen o kadar büyük bir fark olmayacak, ama kim bilir. Belki gerçekten devrim niteliğinde olacak.

Horizon Zero 2

Horizon Zero 2

Genel olarak, … ufukta PS5 ile, Horizon Zero Dawn 2’nin önümüzdeki aylarda duyurulmasının bir nedeni var . Benim gibiyseniz ve bir PS4 satın alma fırsatını bulamadıysanız, Horizon Zero Dawn da bu yaz Steam’de yayınlanacak,  böylece yetişebileceksiniz.

,

Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar
Etiketler:


Bir Yorum Yaz
Bu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Şartlar ve Koşullar